Je bent nog niet ingelogd
Logitech BRIO 4K webcam 13 MP 4096 x 2160 Pixels USB Grafiet
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Logitech BRIO 4K webcam biedt hoogwaardige videoweergave met een resolutie van 4096 x 2160 pixels en een framefrequentie tot 90 FPS. Met zijn 13 megapixels, 90 graden kijkhoek en geïntegreerde microfoon is deze webcam ideaal voor professioneel gebruik, online vergaderingen en videochatgesprekken. De robuuste, grafietkleurige constructie maakt de BRIO 4K tot een betrouwbare keuze voor thuis- en kantoorgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Video resolutie | 4096 x 2160 pixels |
| Framerate | 90 FPS |
| Kijkhoek | 90 ° |
| Megapixels | 13 MP |
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 5099206129719 |
| Vendorcode | 960-001718 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Megapixels | 13 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Autofocus | ✓︎ |
| Kijkhoek | 90 ° |
| Framerate | 90 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Lensmateriaal | Glas |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomvoorziening via USB | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 102 mm |
| Diepte | 26.5 mm |
| Gewicht | 85 gram |
| Hoogte | 27 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Digitale zoom | 5x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 |
| Microfoon pick-up bereik | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze | Clip/standaard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Interface | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 4096 x 2160 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD-beugel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p, 2160p |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@90fps, 1920x1080@60fps, 4096x2160@30fps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206129719 |
| Vendorcode | 960-001718 |
| Artikelnr | 972271 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯