Je bent nog niet ingelogd
Lenovo GXC1S15023 webcam 1920 x 1080 Pixels USB 2.0 Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Lenovo GXC1S15023 is een USB 2.0 webcam ontworpen voor professionele communicatie en content creatie. Met een videoresolutie van 1920 x 1080 pixels en 30 FPS levert deze webcam heldere beelden op. Het ruime kijkhoek van 85 graden zorgt voor uitgebreide zichtbaarheid van uw werkruimte. De geïntegreerde microfoon maakt deze webcam geschikt voor videogesprekken, live streaming en vergaderingen zonder aanvullende audio-apparatuur. Het grijze ontwerp past elegant in elke kantoor- of thuiswerksetup. Een betrouwbare keuze voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Kijkhoek | 85 ° |
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 195892122463 |
| Vendorcode | GXC1S15023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïntegreerde Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -20 - 10° |
| Kijkhoek | 85 ° |
| Framerate | 30 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE for EU/EFTA FCC and ICES for North America CB(62368 -1) KCC for South Korea BSMI for TW VCCI for Japan |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Werkzame stroming | 1 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund beeldformaat | MJPEG |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 57 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Gewicht | 144 gram |
| Hoogte | 55 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze | Clip |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Interface | USB 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde videoformaten | YUY2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195892122463 |
| Vendorcode | GXC1S15023 |
| Artikelnr | 977792 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯