Je bent nog niet ingelogd
HP 981A Black Original PageWide Cartridge Cartridge 6000pagina's Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De HP 981A Black Original PageWide Cartridge is een efficiënte toner voor uw printer. Met een printcapaciteit van 6000 pagina's kan deze zwarte cartridge langdurig gebruik bieden. Ontworpen voor betrouwbare prestaties, is deze cartridge een handige keuze voor uw printtaken. Dankzij de compatibiliteit met HP-printers levert deze toner soepele en consistent hoge afdrukkwaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 6000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | April 2016 |
| EAN | 0888793202098 |
| Vendorcode | J3M71A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | PageWide Enterprise Color 556 series, PageWide Enterprise Color MFP 586 series |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Hoogte | 47 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 6000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Multipack | ✖︎ |
| OEM-code | J3M71A |
| Origineel | ✓︎ |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 6000 pagina's |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Volume zwarte inkt | 106 ml |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0888793202098 |
| Vendorcode | J3M71A |
| Artikelnr | 133162 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Ideaal om consistente, professionele kleurendocumenten te produceren met de hoge snelheden waarvoor uw HP PageWide Enterprise printer ontworpen is.
Toon meer
❮
❯