Je bent nog niet ingelogd
Samsung CLT-Y406S Lasertoner Geel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung CLT-Y406S is een gele lasertoner ontworpen voor gebruik in compatibele Samsung printers. Deze toner biedt een printcapaciteit van tot 1000 pagina's, wat hem geschikt maakt voor regelmatig gebruik op kantoor. Met één cartridge per verpakking kunt u gemakkelijk uw tonervoorraad aanvullen. De gele kleur is essentieel voor het produceren van volledige kleurenafdrukken in combinatie met andere kleurcartridges.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Printcapaciteit | 1000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628446032 |
| Vendorcode | SU462A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | CLP-360, 365, 365W / Xpress C410W, C460W, C460FW / CLX-3300, 3305, 3305W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 181 mm |
| Diepte | 387 mm |
| Hoogte | 79 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Kleur | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 1000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| OEM-code | CLT-Y406S |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628446032 |
| Vendorcode | SU462A |
| Artikelnr | 213914 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Originele gele tonercartridges van Samsung met een rendement van 1100 pagina's zorgen in combinatie met uw Samsung printer voor een hogere uitvoercapaciteit. Elke keer dat u print, kunt u rekenen op uitstekende prestaties, volledige betrouwbaarheid en een indrukwekkende kwaliteit.[2]
Toon meer
❮
❯
❮
❯