Je bent nog niet ingelogd
Samsung CLT-Y506L Lasertoner 3500pagina's Geel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung CLT-Y506L is een gele lasertoner ontworpen voor efficiënte documentafdrukken. Met een printcapaciteit van 3500 pagina's biedt deze toner uitstekende waarde voor regelmatig gebruik. De toner is geschikt voor Samsung laserprinters en levert consistente kleurkwaliteit voor professionele resultaten. Dit product is ideaal voor kantoren en bedrijven die betrouwbare gele tonerafdrukken nodig hebben. Bestel dit vervangingsproduct voor ononderbroken productiviteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Printcapaciteit | 3500 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628462971 |
| Vendorcode | SU515A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | CLP-680ND, 680DW / CLX-6260ND, 6260FD, 6260FR, 6260FW |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 137 mm |
| Diepte | 375 mm |
| Hoogte | 112 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Kleur | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 3500 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| OEM-code | SU515A |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628462971 |
| Vendorcode | SU515A |
| Artikelnr | 213916 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Legitieme gele tonercartridges van Samsung met een rendement van 3500 pagina's zorgen samen met uw Samsung printer voor een hogere uitvoercapaciteit. Profiteer elke keer dat u print van geweldige prestaties, volledige betrouwbaarheid en indrukwekkende kwaliteit.[2]
Toon meer
❮
❯
❮
❯