Je bent nog niet ingelogd
Samsung MLT-K706S Lasertoner 45000pagina's Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung MLT-K706S is een zwarte lasertoner ontworpen voor hoge-volumeafdrukken. Met een printcapaciteit van 45000 pagina's biedt deze toner een efficiënte oplossing voor bedrijven met intensieve printbehoeften. De toner is geschikt voor gebruik in compatibele Samsung laserprinters en levert consistente kwaliteit bij groot volume. Dit product is ideaal voor organisaties die kosteneffectief willen printen zonder frequent tonercartridges te hoeven vervangen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 45000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628526857 |
| Vendorcode | SS816A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | SL-K7600GX, K7500GX, K7400GX, K7600LX, K7500LX, K7400LX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 172 mm |
| Diepte | 607 mm |
| Hoogte | 144 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Kleur | ✖︎ |
| Printcapaciteit | 45000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| OEM-code | SS816A |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 191628526857 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628526857 |
| Vendorcode | SS816A |
| Artikelnr | 213938 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯