Je bent nog niet ingelogd
HP CLT-C503L 5000pagina's
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP CLT-C503L is een cyaankleurige tonercartridge uit de CLT-503-serie, speciaal ontworpen voor HP kleurlaserprintert. Met een gespecificeerde opbrengst van 5000 pagina's biedt deze cartridge een betrouwbare oplossing voor uw printbehoeften. Het gaat om een enkele cartridge in de kleur cyaan, waarmee u kleurrijke documenten en afbeeldingen kunt afdrukken. Deze cartridge is geschikt voor diverse zakelijke en kantooromgevingen waar regelmatig in kleur wordt geprint.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628446674 |
| Vendorcode | SU014A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | ProXpress C3010ND, C3010DW, C3060ND, C3060FR, C3060FW |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 375 mm |
| Diepte | 137 mm |
| Hoogte | 112 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Kleur | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | SU014A |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628446674 |
| Vendorcode | SU014A |
| Artikelnr | 214025 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet