Je bent nog niet ingelogd
Samsung CLT-R806K Lasertoner Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De Samsung CLT-R806K Lasertoner Zwart is een hoogwaardige tonerunit voor zwart-witprinting. Deze toner is geschikt voor gebruik in compatibele Samsung laserprinters en biedt een aanzienlijke printcapaciteit van tot 220.000 pagina's. Het product wordt geleverd als één cartridge en is ideaal voor bedrijven en organisaties met een hoog printvolume. De toner zorgt voor scherpe, professionele afdrukken met duidelijke tekstkwaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 220000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628545100 |
| Vendorcode | SS678A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | SL-X7400GX / SL-X7500GX / SL-X7600GX / SL-X7600LX |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 141 mm |
| Diepte | 572 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Printcapaciteit | 220000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | CLT-R806K |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628545100 |
| Vendorcode | SS678A |
| Artikelnr | 215489 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten