Je bent nog niet ingelogd
Samsung CLT-Y809S Lasertoner Geel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung CLT-Y809S is een gele lasertoner ontworpen voor Samsung laserprinters. Deze toner biedt helder gele kleuruitvoer voor professionele documenten en grafische toepassingen. Met een enkele cartridge in dit pakket bent u voorzien van een vervangende gele tonermodule. De CLT-Y809S is compatibel met verschillende Samsung printermodellen en biedt een betrouwbare printervaring. Ideaal voor bedrijven en kantoren die regelmatig in kleur afdrukken en gele toners nodig hebben voor hun printoperaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 191628461653 |
| Vendorcode | SS742A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | CLX-9301NA, 9251NA, 9251ND, 9201NA, 9201ND |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 547 mm |
| Hoogte | 142 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Kleur | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| OEM-code | CLT-Y809S |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628461653 |
| Vendorcode | SS742A |
| Artikelnr | 215492 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯