Je bent nog niet ingelogd
HP 415A Origineel Magenta 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
De HP 415A is een origineel magenta toner cartridge bedoeld voor HP LaserJet printers. Deze single cartridge biedt een printcapaciteit van tot 2100 pagina's, waardoor deze geschikt is voor regelmatig printgebruik. Door gebruik van originele HP toner kunt u optimale afdrukkwaliteit en compatibiliteit met uw printer verwachten. De cartridge is eenvoudig te installeren en te vervangen in ondersteunde HP LaserJet apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Magenta |
| Printcapaciteit | 2100 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
| EAN | 192018046375 |
| Vendorcode | W2033A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
HP 415A Origineel Cyaan 1 stuk(s)
Kleur toner/inkt:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 151,95
HP 415A Origineel Geel 1 stuk(s)
Kleur toner/inkt:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 151,95
HP 415A Origineel Magenta 1 stuk(s)
Kleur toner/inkt:
Magenta
Bekijk vergelijking
Huidig
HP 415A Black Original LaserJet Toner Cartridge Origineel Zwart 1 stuk(s)
Kleur toner/inkt:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 119,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 415 tonercartridges werken met: HP LaserJet Enterprise M455, M480 HP LaserJet Pro M479 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1100 x 730 x 1133 mm |
| Breedte | 363 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Gewicht | 600 g |
| Hoogte | 123 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 2100 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | W2033A |
| Kleur toner/inkt | Magenta |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 32 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Pakketgewicht | 760 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 192018046375 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 192018046375 |
| Vendorcode | W2033A |
| Artikelnr | 260735 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP 415A
- -LaserJet tonercartridge
-Bereik: tot 2100 paginas
-Kleur: magenta
Toon meer
❮
❯