Je bent nog niet ingelogd
HP 332A Origineel Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 332A is een originele zwarte toner speciaal ontwikkeld voor HP printers. Met een printcapaciteit van maximaal 30.000 pagina's biedt deze toner een betrouwbare oplossing voor uw printwensen. Het product bestaat uit één cartridge en levert consistent zwarte afdrukken voor documenten en rapporten. Als originele HP toner is deze toner ontworpen voor optimale compatibiliteit met ondersteunde printermodellen, wat zorgt voor een naadloze integratie in uw printomgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 30000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
| EAN | 193905925940 |
| Vendorcode | W1332A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 332 belichtingstrommels werken met: HP Laser 408, 432 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1198 x 762 x 1834 mm |
| Breedte | 345 mm |
| Diepte | 254 mm |
| Gewicht | 510 g |
| Hoogte | 131 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1198,1 x 762 x 1833,9 mm (47.2 x 30 x 72.2") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 151,5 kg (334 lbs) |
| Printcapaciteit | 30000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| UNSPSC-code | 44103109 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 14 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | HP 332A originele zwarte belichtingstrommel voor laserprinter; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 193905925940 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 193905925940 |
| Vendorcode | W1332A |
| Artikelnr | 287097 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯