Je bent nog niet ingelogd
HP 212X Origineel Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 212X is een originele zwarte toner cartridge voor printers, ontworpen om te voldoen aan de hoge afdruk vereisten van gebruikers. Met een afdruk capaciteit van 13.000 pagina's, biedt deze toner een betrouwbare en efficiënte oplossing voor regelmatige printopdrachten. De cartridge is eenvoudig te installeren en levert consistent hoogwaardige afdrukken, waardoor u uw productiviteit kunt verhogen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 13000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
| EAN | 194441428896 |
| Vendorcode | W2120X |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
HP 212X Origineel Cyaan 1 stuk(s)
Kleur toner/inkt:
Cyaan
Bekijk vergelijking
€ 449,00
HP 212X Origineel Geel 1 stuk(s)
Kleur toner/inkt:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 449,00
HP 212X Origineel Magenta 1 stuk(s)
Kleur toner/inkt:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 449,00
HP 212X Origineel Zwart 1 stuk(s)
Kleur toner/inkt:
Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 212 tonercartridges werken met: HP LaserJet Enterprise M554, M555, M578 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1198 x 997 x 1271 mm |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Gewicht | 970 g |
| Hoogte | 289 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1198,9 x 998,2 x 1270 mm (47.2 x 39.3 x 50") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 197,8 kg (436 lbs) |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Printcapaciteit | 13000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 24 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 16 stuk(s) |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 194441428896 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194441428896 |
| Vendorcode | W2120X |
| Artikelnr | 294524 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet