Je bent nog niet ingelogd
HP 25X Black
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De HP 25X Black is een krachtige en efficiënte tonercartridge voor uw printer. Met een afdrukvolume van 34.500 pagina's biedt deze cartridge een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. De zwarte toner zorgt voor scherpe, heldere afdrukken. Deze HP-cartridge is compatibel met verschillende HP-printmodellen en kan uw printprestaties verbeteren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 34500 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 886112762773 |
| Vendorcode | CF325X |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 25 tonercartridges werken met: HP LaserJet Enterprise M806, M830HP LaserJet M830 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 396 mm |
| Hoogte | 198 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Printcapaciteit | 34500 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | CF325X |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gerecycleerd materiaal percentage | 18 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 886112762773 |
| Vendorcode | CF325X |
| Artikelnr | 760494 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Speciaal voor kantoren die consistente, professionele documenten willen produceren met een tonercartridge die energie-efficiënte toner bevat.
HP 25 LaserJet tonercartridges zijn cartridges met hoge opbrengst om voordelig grote volumes af te drukken. Werk efficiënter en produceer telkens opnieuw professionele documenten. Druk af met hoge snelheden zonder concessies aan de kwaliteit en bespaar energie[1].
HP 25 LaserJet tonercartridges zijn cartridges met hoge opbrengst om voordelig grote volumes af te drukken. Werk efficiënter en produceer telkens opnieuw professionele documenten. Druk af met hoge snelheden zonder concessies aan de kwaliteit en bespaar energie[1].
Toon meer
❮
❯