Je bent nog niet ingelogd
HP 827A
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 827A toner is een betrouwbare keuze voor uw printbehoeften. Met een printvermogen van 32.000 pagina's biedt deze gele toner een efficiënte en kosteneffectieve oplossing voor uw hoogvolume printtaken. Deze toner is ontworpen om nauwkeurige en levendige kleuren te leveren, waardoor uw documenten er professioneel uitzien. De eenvoudige installatie en compatibiliteit met een breed scala aan HP-printers maken de HP 827A tot een handige keuze voor uw kantoor- of thuisomgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Printcapaciteit | 32000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 887111323934 |
| Vendorcode | CF302A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 827 tonercartridges werken met: HP LaserJet Enterprise M880 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 584 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Gewicht | 1,55 kg |
| Hoogte | 195 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 32000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | CF302A |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887111323934 |
| Vendorcode | CF302A |
| Artikelnr | 760539 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Ideaal voor grote werkgroepen in een beheerde afdrukomgeving en kleine en middelgrote bedrijven die zelf hun marketingmateriaal maken.
HP 827 LaserJet printing supplies ondersteunen de productiviteit in uw kantoor. HP ColorSphere technologie produceert glanzende bedrijfsdocumenten in glanzende kleurenfotokwaliteit. En met betrouwbare originele HP tonercartridges verspilt u geen tijd of supplies.
HP 827 LaserJet printing supplies ondersteunen de productiviteit in uw kantoor. HP ColorSphere technologie produceert glanzende bedrijfsdocumenten in glanzende kleurenfotokwaliteit. En met betrouwbare originele HP tonercartridges verspilt u geen tijd of supplies.
Toon meer
❮
❯
❮
❯