Je bent nog niet ingelogd
HP CF323A
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP CF323A magenta toner cartridge is geschikt voor gebruik in geselecteerde HP-printers. Met een hoge printcapaciteit van 16.000 pagina's biedt deze toner een kosteneffectieve oplossing voor veelvuldig printen. De toner produceert heldere, levendige kleuren om uw documenten en afdrukken een professionele uitstraling te geven.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Magenta |
| Printcapaciteit | 16000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 886112501150 |
| Vendorcode | CF323A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 653 tonercartridges werken met: HP LaserJet Enterprise M680HP LaserJet M680 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 390 mm |
| Diepte | 164 mm |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Hoogte | 214 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 16000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | CF323A |
| Kleur toner/inkt | Magenta |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gerecycleerd materiaal percentage | 12 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 886112501150 |
| Vendorcode | CF323A |
| Artikelnr | 760560 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Ideaal voor werkgroepen in een beheerde printomgeving en voor kleine en middelgrote bedrijven die zelf hun marketingmateriaal produceren.
HP 653 LaserJet printing supplies produceren opvallende zakelijke documenten met glanzende fotokleuren. HP ColorSphere-technologie produceert consistent professionele kleurendocumenten. En met betrouwbare originele HP tonercartridges verspilt u geen tijd of supplies.
HP 653 LaserJet printing supplies produceren opvallende zakelijke documenten met glanzende fotokleuren. HP ColorSphere-technologie produceert consistent professionele kleurendocumenten. En met betrouwbare originele HP tonercartridges verspilt u geen tijd of supplies.
Toon meer
❮
❯
❮
❯