Je bent nog niet ingelogd
HP Color LaserJet CE741A
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De HP Color LaserJet CE741A is een cyaankleurige tonercartridge voor kleurenlaserprinters. Deze cartridge is ontworpen voor gebruik in HP Color LaserJet-systemen en biedt een printcapaciteit van tot 7300 pagina's. Met een enkele cartridge kunt u heldere en consistente cyaanafdrukken realiseren voor professionele documenten en kleurenfoto's. De cartridge is eenvoudig te installeren en compatibel met diverse HP-printermodellen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Printcapaciteit | 7300 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 884420306191 |
| Vendorcode | CE741A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 307 tonercartridges werken met: HP LaserJet Pro CP5225, P5225 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1150 x 1000 x 1267 mm |
| Breedte | 492 mm |
| Diepte | 188 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Hoogte | 225 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 7300 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | CE741A |
| Percentage gerecyclede materialen | 17 procent |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Zwart | ✖︎ |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 20 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 9 stuk(s) |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 884420306191 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 884420306191 |
| Vendorcode | CE741A |
| Artikelnr | 760562 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Ideaal voor klanten die betrouwbaar hoogwaardige professionele documenten moeten afdrukken op diverse formaten.
HP 307A cyaan LaserJet tonercartridges helpen u productief te werken zonder tijdverspilling. HP ColorSphere toner produceert consistente professionele resultaten voor marketingmateriaal, financiële, ontwerp- en constructiedocumenten.
- Originele HP cartridges met HP ColorSphere toner geven zakelijke documenten maximale impact met opvallende kleuren.
- Inktcartridges die speciaal ontworpen zijn om samen te werken met uw printers leveren consistente, ononderbroken afdrukprestaties.
- Met de ingebouwde intelligentie in HP cartridges kunt u het tonerverbruik bijhouden, wordt u gewaarschuwd als de supplies bijna op zijn en kunt u bestelinformatie voor een groot aantal printers consolideren. Originele HP tonercartridges die via HP Planet Partners worden geretourneerd, worden verantwoord gerecycled.[1]
• Originele HP cartridges met HP ColorSphere toner geven zakelijke documenten maximale impact met opvallende kleuren.
• Inktcartridges die speciaal ontworpen zijn om samen te werken met uw printers leveren consistente, ononderbroken afdrukprestaties.
• Met de ingebouwde intelligentie in HP cartridges kunt u het tonerverbruik bijhouden, wordt u gewaarschuwd als de supplies bijna op zijn en kunt u bestelinformatie voor een groot aantal printers consolideren. Originele HP tonercartridges die via HP Planet Partners worden geretourneerd, worden verantwoord gerecycled.[1]
HP 307A cyaan LaserJet tonercartridges helpen u productief te werken zonder tijdverspilling. HP ColorSphere toner produceert consistente professionele resultaten voor marketingmateriaal, financiële, ontwerp- en constructiedocumenten.
- Originele HP cartridges met HP ColorSphere toner geven zakelijke documenten maximale impact met opvallende kleuren.
- Inktcartridges die speciaal ontworpen zijn om samen te werken met uw printers leveren consistente, ononderbroken afdrukprestaties.
- Met de ingebouwde intelligentie in HP cartridges kunt u het tonerverbruik bijhouden, wordt u gewaarschuwd als de supplies bijna op zijn en kunt u bestelinformatie voor een groot aantal printers consolideren. Originele HP tonercartridges die via HP Planet Partners worden geretourneerd, worden verantwoord gerecycled.[1]
• Originele HP cartridges met HP ColorSphere toner geven zakelijke documenten maximale impact met opvallende kleuren.
• Inktcartridges die speciaal ontworpen zijn om samen te werken met uw printers leveren consistente, ononderbroken afdrukprestaties.
• Met de ingebouwde intelligentie in HP cartridges kunt u het tonerverbruik bijhouden, wordt u gewaarschuwd als de supplies bijna op zijn en kunt u bestelinformatie voor een groot aantal printers consolideren. Originele HP tonercartridges die via HP Planet Partners worden geretourneerd, worden verantwoord gerecycled.[1]
Toon meer
❮
❯