Je bent nog niet ingelogd
Brother DR-3300 Cartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Brother DR-3300 Cartridge is een hoogwaardige tonercartridge ontworpen voor Brother-printers. Met een afdrukvolume van 30.000 pagina's biedt deze cartridge een efficiënte en betrouwbare printprestatie. De zwarte toner zorgt voor scherpe, heldere tekst en afbeeldingen. Deze cartridge is eenvoudig te installeren en past naadloos in compatibele Brother-printers, waardoor gebruikers een probleemloze printervaring kunnen verwachten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 30000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 4977766708944 |
| Vendorcode | DR3300 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HL5440D, 5450DN, 5470DW, DCP8110DN, DCP8250DN, MFC8510DN, MFC8520DN, MFC-8950DW |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 254 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 635 g |
| Hoogte | 358 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Cartridge terugname & recycling | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 30000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (B x D x H) | 285 x 193 x 67 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 361 x 255 x 147 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766708944 |
| Vendorcode | DR3300 |
| Artikelnr | 917122 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Drum unit (circa 30.000 pagina's A4 bij 1 pagina/taak)
Dit is de drum unit voor de HL-5440D, HL-5450DN, HL-5470DW, HL-6180DW
Dit is de drum unit voor de HL-5440D, HL-5450DN, HL-5470DW, HL-6180DW
Toon meer
Vaak samen gekocht met
❮
❯