Je bent nog niet ingelogd
HP Toner C 9731 A cyaan 645 A
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP Toner C 9731 A cyaan 645 A is een originele tonercartridge speciaal ontworpen voor HP laserprinters. Deze cyaan tonercartridge heeft een printcapaciteit van ongeveer 12000 pagina's en is bedoeld voor professionele en zakelijke afdrukken. De cartridge levert levendige cyaankleurafdrukken en is eenvoudig in de printer te plaatsen. Ideaal voor bedrijven die regelmatig kleurenafdrukken nodig hebben en zoeken naar betrouwbare originele HP tonerproducten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Printcapaciteit | 12000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 0088698445419 |
| Vendorcode | C9731A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 645 tonercartridges werken met: HP LaserJet 5500, 5550 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Hoogte | 265 mm |
| Lengte van de verpakking | 16 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 12000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | C9731A |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Zwart | ✖︎ |
| Printtechnologie | Laserprinten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gerecycleerd materiaal percentage | 17 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0088698445419 |
| Vendorcode | C9731A |
| Artikelnr | 917263 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Altijd de beste resultaten met uw HP printsysteem. HP's Smart Printing technologie en de kunstmatig geproduceerde toner in HP 645A LaserJet tonercartridges zorgen samen met de printer voor accurate, consistente kleuren en betrouwbare, kosteneffectieve prestaties.
Toon meer
❮
❯
❮
❯