Je bent nog niet ingelogd
HP Toner CC 531 A cyaan
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP Toner CC 531 A cyaan is een originele toner ontworpen voor HP LaserJet-printers. Deze cartridge bevat cyaankleurige toner en heeft een printcapaciteit van ongeveer 2800 pagina's. Dankzij de hoge opbrengst is deze toner geschikt voor zakelijke omgevingen met regelmatige printbehoeften. Eenvoudig te installeren en compatibel met specifieke HP-printermodellen, biedt deze toner betrouwbare kleurafdrukken voor professionele documenten en afbeeldingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Printcapaciteit | 2800 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 0883585301508 |
| Vendorcode | CC531A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 304 tonercartridges werken met: |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1175 x 1000 x 1267 mm |
| Breedte | 385 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Gewicht | 720 g |
| Hoogte | 125 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Recycled material percentage | 17 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1176 x 1000,8 x 1267,5 mm (46.3 x 39.4 x 49.9") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 238,6 kg (526.1 lbs) |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 2800 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | CC531A |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Zwart | ✖︎ |
| Stapelhoogte voor pallets | 4 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 32 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 21 stuk(s) |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 883585301508 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0883585301508 |
| Vendorcode | CC531A |
| Artikelnr | 917272 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP Color LaserJet CC531A cyaan printcartridge levert printshopkwaliteit op kantoor met briljante, opvallende kleuren, scherpe tekst en een realistische fotokwaliteit. Het verschil zorgt ervoor dat uw bedrijf wordt opgemerkt.
U maakt indruk met heldere kleuren, schitterende afbeeldingen en realistische afdrukken van fotokwaliteit. Duidelijke, goed leesbare tekst en scherpe details communiceren beter. Verbeterde HP ColorSphere toner zorgt voor hoogwaardig promotiemateriaal van printshopkwaliteit.
Tijdbesparende functies maken het gemakkelijk om uiteenlopende documenten te printen. Tal van documenten printen – van kleurrijk marketingmateriaal van printshopkwaliteit tot kosteneffectieve pagina's in zwart.
Geen tijd- en geldverspilling door het overmaken van afdrukken. Intelligentie in de cartridges stelt het systeem in staat een optimale printkwaliteit en betrouwbaarheid te bieden. Originele HP producten leveren probleemloos prints van professionele kwaliteit met consistente kleuren.
U maakt indruk met heldere kleuren, schitterende afbeeldingen en realistische afdrukken van fotokwaliteit. Duidelijke, goed leesbare tekst en scherpe details communiceren beter. Verbeterde HP ColorSphere toner zorgt voor hoogwaardig promotiemateriaal van printshopkwaliteit.
Tijdbesparende functies maken het gemakkelijk om uiteenlopende documenten te printen. Tal van documenten printen – van kleurrijk marketingmateriaal van printshopkwaliteit tot kosteneffectieve pagina's in zwart.
Geen tijd- en geldverspilling door het overmaken van afdrukken. Intelligentie in de cartridges stelt het systeem in staat een optimale printkwaliteit en betrouwbaarheid te bieden. Originele HP producten leveren probleemloos prints van professionele kwaliteit met consistente kleuren.
Toon meer
❮
❯
❮
❯