Je bent nog niet ingelogd
HP Toner CC 532 A geel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
HP Toner CC 532 A geel is een tonercartridge ontworpen voor HP printers. Deze gele toner bevat voldoende inkt voor circa 2800 pagina's. De cartridge is geschikt voor gebruikers die regelmatig gele tonercapaciteit nodig hebben voor hun afdrukken. Met deze single cartridge kunt u uw gele tonervoorraad aanvullen. Het product behoort tot de tonerserie en is bedoeld voor HP-compatibele printerapparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Printcapaciteit | 2800 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 0883585301515 |
| Vendorcode | CC532A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 304 tonercartridges werken met: |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1175 x 1000 x 1267 mm |
| Breedte | 385 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Gewicht | 720 g |
| Hoogte | 125 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1176 x 1000,8 x 1267,5 mm (46.3 x 39.4 x 49.9") |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 238,6 kg (526.1 lbs) |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Printcapaciteit | 2800 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | CC532A |
| Percentage gerecyclede materialen | 17 procent |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Zwart | ✖︎ |
| Stapelhoogte voor pallets | 4 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 32 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 21 stuk(s) |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 883585301515 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0883585301515 |
| Vendorcode | CC532A |
| Artikelnr | 917273 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP Color LaserJet CC532A gele printcartridge levert printshopkwaliteit op kantoor met briljante, opvallende kleuren, scherpe tekst en een realistische fotokwaliteit. Het verschil zorgt ervoor dat uw bedrijf wordt opgemerkt.
U maakt indruk met heldere kleuren, schitterende afbeeldingen en realistische afdrukken van fotokwaliteit. Duidelijke, goed leesbare tekst en scherpe details communiceren beter. Verbeterde HP ColorSphere toner zorgt voor hoogwaardig promotiemateriaal van printshopkwaliteit.
Tijdbesparende functies maken het gemakkelijk om uiteenlopende documenten te printen. Tal van documenten printen – van kleurrijk marketingmateriaal van printshopkwaliteit tot kosteneffectieve pagina's in zwart.
Geen tijd- en geldverspilling door het overmaken van afdrukken. Intelligentie in de cartridges stelt het systeem in staat een optimale printkwaliteit en betrouwbaarheid te bieden. Originele HP producten leveren probleemloos prints van professionele kwaliteit met consistente kleuren.
U maakt indruk met heldere kleuren, schitterende afbeeldingen en realistische afdrukken van fotokwaliteit. Duidelijke, goed leesbare tekst en scherpe details communiceren beter. Verbeterde HP ColorSphere toner zorgt voor hoogwaardig promotiemateriaal van printshopkwaliteit.
Tijdbesparende functies maken het gemakkelijk om uiteenlopende documenten te printen. Tal van documenten printen – van kleurrijk marketingmateriaal van printshopkwaliteit tot kosteneffectieve pagina's in zwart.
Geen tijd- en geldverspilling door het overmaken van afdrukken. Intelligentie in de cartridges stelt het systeem in staat een optimale printkwaliteit en betrouwbaarheid te bieden. Originele HP producten leveren probleemloos prints van professionele kwaliteit met consistente kleuren.
Toon meer
❮
❯
❮
❯