Je bent nog niet ingelogd
HP Toner CE 390 X zwart nr. 90 x
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De HP Toner CE 390 X zwart nr. 90 X is een originele tonercartridge speciaal ontworpen voor HP LaserJet printers. Deze zwarte toner biedt een hoge printcapaciteit van maximaal 24000 pagina's, wat zorgt voor kostenefficiënt printen over een langere periode. De cartridge is eenvoudig in te stellen en compatibel met verschillende HP-printermodellen. Dit product is ideaal voor bedrijven en kantoren die regelmatig grote aantallen documenten afdrukken en behoefte hebben aan betrouwbare en duurzame printmiddelen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| Printcapaciteit | 24000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 0884962517765 |
| Vendorcode | CE390X |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 90 tonercartridges werken met: HP LaserJet Enterprise M4555 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1173 x 965 x 1125 mm |
| Breedte | 391 mm |
| Diepte | 193 mm |
| Gewicht | 2,45 kg |
| Hoogte | 327 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Printcapaciteit | 24000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| OEM-code | CE390X |
| Zwart | ✓︎ |
| Kleur toner/inkt | Zwart |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 12 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 12 stuk(s) |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 884962517765 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0884962517765 |
| Vendorcode | CE390X |
| Artikelnr | 917293 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP 90X originele zwarte LaserJet tonercartridge HP 90X LaserJet printcartridges leveren consistente, professionele documenten en verhogen de kantoorefficiëntie. Print met hoge snelheden - zonder concessies te doen aan de kwaliteit. Krijg scherpe tekst, nauwkeurige grafische afbeeldingen en meer energiebesparingen
Toon meer
❮
❯