Je bent nog niet ingelogd
HP Toner CF 212 A geel No. 131 A
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De HP Toner CF 212 A is een gele tonercartridge speciaal ontworpen voor HP-printers. Deze cartridge bevat één toner en biedt een printcapaciteit van tot 1800 pagina's. Het gele toner is ideaal voor het afdrukken van kleurrijke documenten en grafische inhoud. Met een standaardverpakking van één cartridge bent u goed voorzien voor regulier gebruik. Dit product is geschikt voor verschillende HP-printermodellen en helpt u bij het produceren van professionele afdrukkingen in gele kleurkwaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Printcapaciteit | 1800 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 0886111334988 |
| Vendorcode | CF212A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 131 tonercartridges werken met: |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1122 x 938 x 1244 mm |
| Breedte | 365 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Gewicht | 600 g |
| Hoogte | 110 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Printcapaciteit | 1800 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Percentage gerecyclede materialen | 19 procent |
| Kleur toner/inkt | Geel |
| Zwart | ✖︎ |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 40 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Tonercartridge; Recyclinggids |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 24 stuk(s) |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 886111334988 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0886111334988 |
| Vendorcode | CF212A |
| Artikelnr | 917311 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP 131A gele LaserJet tonercartridge produceert thuis en op kantoor professionele documenten en marketingmaterialen. Werk productief zonder tijdverlies of verspilling van supplies. Deze cartridges zijn speciaal voor uw printer ontworpen.
Print effectieve kleurendocumenten en marketingmaterialen die uw bedrijf een professionele uitstraling geven. De glanzende toner produceert afbeeldingen van fotokwaliteit. Professionele resultaten op een scala aan lasermedia.
Kies originele HP LaserJet tonercartridges voor uitzonderlijk betrouwbare resultaten. Vermijd ergernis over opnieuw printen, suppliesverspilling of vertragingen die kunnen optreden als u remanufactured cartridges gebruikt. Originele HP LaserJet tonercartridges zijn uiteindelijk voordeliger.
Met HP SureSupply is supplies kopen heel eenvoudig[1]. Als het tijd is om een nieuwe cartridge te installeren, waarborgt HP's cartridgeontwerp een snelle, gemakkelijke vervanging. Recycle uw oude tonercartridges via HP Planet Partners[2].
Print effectieve kleurendocumenten en marketingmaterialen die uw bedrijf een professionele uitstraling geven. De glanzende toner produceert afbeeldingen van fotokwaliteit. Professionele resultaten op een scala aan lasermedia.
Kies originele HP LaserJet tonercartridges voor uitzonderlijk betrouwbare resultaten. Vermijd ergernis over opnieuw printen, suppliesverspilling of vertragingen die kunnen optreden als u remanufactured cartridges gebruikt. Originele HP LaserJet tonercartridges zijn uiteindelijk voordeliger.
Met HP SureSupply is supplies kopen heel eenvoudig[1]. Als het tijd is om een nieuwe cartridge te installeren, waarborgt HP's cartridgeontwerp een snelle, gemakkelijke vervanging. Recycle uw oude tonercartridges via HP Planet Partners[2].
Toon meer
❮
❯
❮
❯