Je bent nog niet ingelogd
Intellinet 714822 Blank panel rack-toebehoren
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
2x
Het Intellinet 714822 blankpaneel is een praktische toevoeging voor uw rackopstelling. Met zijn zwarte afwerking integreert het naadloos in standaardrackomgevingen. Dit blankpaneel biedt een nette manier om ongebruikte ruimte in uw rack af te dekken, wat zorgt voor een professioneel en georganiseerd uiterlijk. Ideaal voor installaties waarbij u ruimte wilt reserveren voor toekomstige apparatuur of lege vakken wilt bedekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intellinet |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
| EAN | 766623714822 |
| Vendorcode | 714822 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Soort | Blanco paneel |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 270 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Gewicht | 180 gram |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Moeren inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele rackbreedte | 10" |
| Maat Rack | 10" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623714822 |
| Vendorcode | 714822 |
| Artikelnr | 224489 |
| Merk | Intellinet |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten