Je bent nog niet ingelogd
Intellinet 714853 Paneel voor kabelbeheer rack-toebehoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
Het Intellinet 714853 paneel voor kabelbeheer is een praktische oplossing voor het organiseren van kabels in uw rack. Dit zwarte accessoire helpt bij het netjes rangschikken en beheren van de vele kabels in uw installatie. Het paneel past in de behuizingsassemblage en draagt bij aan een overzichtelijke en professioneel uitziende rack-opstelling. Ideaal voor bedrijven en datacenters die waarde hechten aan structuur en efficiënt ruimtegebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intellinet |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
| EAN | 766623714853 |
| Vendorcode | 714853 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Soort | Paneel voor kabelbeheer |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 254.4 mm |
| Diepte | 51 mm |
| Gewicht | 500 gram |
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 10" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623714853 |
| Vendorcode | 714853 |
| Artikelnr | 226871 |
| Merk | Intellinet |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten