Je bent nog niet ingelogd
Intellinet 714938 Drawer unit rack-toebehoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Intellinet 714938 is een praktische ladekast speciaal ontworpen voor rackkasten. Dit lade-element uit de categorie Rack toebehoren is uitgevoerd in zwart en biedt een efficiënte opslagoplossing voor serverkasten. Met zijn compacte design past het naadloos in uw bestaande rackinfrastructuur. De ladekast is ideaal voor het organiseren en opbergen van kleinere onderdelen, kabels en accessoires. Dit Intellinet-product helpt u uw rackruimte beter te benutten en toegang tot benodigde items te vergemakkelijken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Intellinet |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Draagvermogen (max) | 30 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
| EAN | 766623714938 |
| Vendorcode | 714938 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Ladeblok |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 482.6 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Gewicht | 4500 gram |
| Hoogte | 88.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal kooimoeren | 4 |
| Kooimoeren inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele rackbreedte | 19" |
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 30 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623714938 |
| Vendorcode | 714938 |
| Artikelnr | 234283 |
| Merk | Intellinet |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯