Digitus DN-10-TRAY-1-B rack-toebehoren rack-tray
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
9x
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Digitus
Rackcapaciteit1U
Draagvermogen (max)25 Kg
Verkrijgbaar sindsMaart 2021
EAN4016032454793
VendorcodeDN-10-TRAY-1-B
Garantie24 maanden
Toon meer
14,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Vaak samen gekocht
Kleur Product Zwart
Materiaal behuizing Staal
Soort Rekschap
Rackcapaciteit 1U
Gewicht en omvang
Breedte 254 mm
Diepte 44 mm
Hoogte 360 mm
Nuttige breedte 15 cm
Verpakkingsvolume 2227,5 cm³
Kenmerken
Maat Rack 10"