Je bent nog niet ingelogd
Digitus DN-10-TRAY-1-B rack-toebehoren rack-tray
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
9x
De Digitus DN-10-TRAY-1-B is een praktische rack-tray in zwart ontwerp, speciaal geschikt voor gebruik in rack-omgevingen. Dit rack-toebehoren biedt een betrouwbare oplossing voor het organiseren en plaatsen van apparatuur in standaard racks. Met zijn compacte vorm integreert de tray naadloos in bestaande rackconfiguraties. Het zwarte afwerking zorgt voor een professionele uitstraling die aansluit bij moderne serverkasten en netwerkinstallaties. Dit toebehoren is ontworpen voor efficiënt ruimtegebruik in professionele IT-omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 4016032454793 |
| Vendorcode | DN-10-TRAY-1-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Soort | Rekschap |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 254 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Nuttige breedte | 15 cm |
| Verpakkingsvolume | 2227,5 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 10" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 94039910 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032454793 |
| Vendorcode | DN-10-TRAY-1-B |
| Artikelnr | 304886 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯