Je bent nog niet ingelogd
Lanberg AK-1011-B rack-toebehoren Verstelbare plank
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
De Lanberg AK-1011-B is een verstelbare plank uit de categorie rack toebehoren. Dit onderdeel is ontworpen voor gebruik in behuizingen en biedt flexibiliteit bij het organiseren van uw serveromgeving. Met zijn zwarte afwerking integreert het elegant in standaard rackinstallaties. De verstelbare functionaliteit stelt u in staat de plank naar behoefte aan te passen aan uw specifieke ruimte- en opslagvereisten. Dit toebehoren is geschikt voor professionals die hun rackruimte optimaal willen benutten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Draagvermogen (max) | 60 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| EAN | 5901969406429 |
| Vendorcode | AK-1011-B |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Verstelbare plank |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 465 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Gewicht | 5210 gram |
| Hoogte | 48 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 60 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969406429 |
| Vendorcode | AK-1011-B |
| Artikelnr | 910055 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten