Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech 88887353 rack-toebehoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
4x
Het Inter-Tech 88887353 is een praktische toevoeging uit het assortiment rack toebehoren. Dit zwarte accessoire biedt functionele ondersteuning voor uw rackoplossingen. Met het stijlvolle zwarte ontwerp past het goed in professionele omgevingen. Het product van Inter Tech ondersteunt diverse configuraties en biedt flexibiliteit bij het inrichten van uw infrastructuur. Geschikt voor verschillende toepassingen in serverkasten en vergelijkbare instellingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Draagvermogen (max) | 40 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 4260455647243 |
| Vendorcode | 88887353 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 55 mm |
| Gewicht | 1260 gram |
| Hoogte | 55 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 65,8 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 40 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455647243 |
| Vendorcode | 88887353 |
| Artikelnr | 929742 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯