Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti Networks UACC-RACK-PANEL-BRUSH-1U rack-toebehoren Borstelpaneel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
3x
Het Ubiquiti Networks UACC-RACK-PANEL-BRUSH-1U borstelpaneel is een praktisch rack-toebehoren ontworpen voor professionele installaties. Dit 1U-paneel beschikt over borstels die kabelopeningen afdekken en zorgen voor een nette, georganiseerde rackweergave. Het product wordt leverbaar in grijze en zwarte uitvoeringen, waardoor het gemakkelijk aansluit bij verschillende rackconfiguratties. Het borstelpaneel helpt ook bij temperatuurregeling en stofafscherming binnen uw rackbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 810010079985 |
| Vendorcode | UACC-RACK-PANEL-BRUSH-1U |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polypropyleen (PP), SPCC |
| Soort | Borstelpaneel |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 442.4 mm |
| Diepte | 63.5 mm |
| Gewicht | 420 gram |
| Hoogte | 43.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810010079985 |
| Vendorcode | UACC-RACK-PANEL-BRUSH-1U |
| Artikelnr | 941498 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯