Je bent nog niet ingelogd
Digitus Rackmount 19" fixed shelf 2U
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
15x
De Digitus Rackmount 19" fixed shelf 2U is een stevige opbergoplossing voor uw rackconfiguratie. Dit zwarte schap biedt betrouwbare ondersteuning voor apparatuur in standaard 19-inch serverkasten. Met een hoogte van 2U past het naadloos in uw bestaande rackinfrastructuur. De vaste constructie zorgt voor stabiliteit en is geschikt voor diverse installaties in datacenters, serverruimten en technische omgevingen. Het compacte design maakt efficiënt gebruik van ruimte mogelijk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 4016032222613 |
| Vendorcode | DN-19 TRAY-2-SW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 370 mm |
| Gewicht | 2100 gram |
| Hoogte | 88 mm |
| Verpakkingsvolume | 17316 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 94039910 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (B x D x H) | 483 x 370 x 88 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 25 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032222613 |
| Vendorcode | DN-19 TRAY-2-SW |
| Artikelnr | 945158 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯