Je bent nog niet ingelogd
Digitus 19" Blank Panel 4U
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
5x
De Digitus 19" Blank Panel 4U is een praktisch rack toebehoren stuk van Assmann in zwart. Dit paneel is ontworpen voor gebruik in 19" racks en biedt een schone afsluiting voor ongebruikte ruimte. Met een hoogte van 4 rack units past het uitstekend in standaard serverkasten en netwerkracks. Het zwarte design sluit aan op professionele installatieomgevingen. Het paneel helpt om de luchtstroming in de rack te optimaliseren en geeft een nette, georganiseerde uitstraling aan uw rackopselling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Assmann |
| Rackcapaciteit | 4U |
| Draagvermogen (max) | 15 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 4016032185710 |
| Vendorcode | DN-19 BPN-04-SW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Rackcapaciteit | 4U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 1342 mm |
| Verpakkingsvolume | 1764 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 83024900 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (B x D x H) | 483 x 11 x 176 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 15 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032185710 |
| Vendorcode | DN-19 BPN-04-SW |
| Artikelnr | 986684 |
| Merk | Assmann |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯