Je bent nog niet ingelogd
Neomounts FPMA-D960G Bureausteun
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
1x
De Neomounts FPMA-D960G is een elegante bureausteun ontworpen voor het veilig positioneren van één monitor tot maximaal 30 inch. Met een draagvermogen van 10 kilogram biedt deze steun stabiliteit voor de meeste standaardschermen. De steun ondersteunt VESA-montage in beide 75x75 en 100x100 formaten, wat maximale compatibiliteit garandeert. Het zwarte ontwerp past elegant op elk bureau en zorgt voor een professionele werkplek. Ideaal voor kantoren en thuiswerkers die ruimte willen besparen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NeoMounts |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 30 inch |
| Draagvermogen (max) | 10 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 8717371444372 |
| Vendorcode | FPMA-D960G |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | 0 - 180° |
| Draaien | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte-instelbereik | 100 - 430 mm |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 - 450 mm |
| Zwenken | 0 - 180° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 30 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 1430 mm |
| Gewicht | 2,58 kg |
| Hoogte | 450 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 10 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Zeilring |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 180° |
| Draagvermogen (max) | 10 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8717371444372 |
| Vendorcode | FPMA-D960G |
| Artikelnr | 172022 |
| Merk | Neomounts |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Neomounts FPMA-D960G
Met deze Neomounts monitorarm, model FPMA-D960G, bevestigt u een flatscreen aan het bureau via een bureaudoorvoer.
Door gebruik te maken van een monitorarm profiteert u optimaal van de mogelijkheden van uw monitor.
De monitorarm is eenvoudig in hoogte en diepte te verstellen. Tevens kunt u het scherm kantelen, zwenken en roteren. Hierdoor creëert u de ideale ergonomische werkhouding. Dit verkleint de kans op nek- en rugklachten. Kabels zijn netjes weg te werken aan de onderzijde van de horizontale arm.
De FPMA-D960G heeft 3 draaipunten en is geschikt voor schermen t/m 30" (76 cm). Het draagvermogen van de arm is 12 kg per scherm. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm of 100x100 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.
Met deze Neomounts monitorarm, model FPMA-D960G, bevestigt u een flatscreen aan het bureau via een bureaudoorvoer.
Door gebruik te maken van een monitorarm profiteert u optimaal van de mogelijkheden van uw monitor.
De monitorarm is eenvoudig in hoogte en diepte te verstellen. Tevens kunt u het scherm kantelen, zwenken en roteren. Hierdoor creëert u de ideale ergonomische werkhouding. Dit verkleint de kans op nek- en rugklachten. Kabels zijn netjes weg te werken aan de onderzijde van de horizontale arm.
De FPMA-D960G heeft 3 draaipunten en is geschikt voor schermen t/m 30" (76 cm). Het draagvermogen van de arm is 12 kg per scherm. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm of 100x100 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
