Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC Z1 Basic
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
22x
De ARCTIC Z1 Basic is een compacte monitorbeugel uit de Z-serie, ontworpen voor enkele beeldschermen tot 32 inch. Deze bureau-ophangbeugel ondersteunt verschillende VESA-standaarden (75x75, 75x100, 100x75, 100x100) en beschikt over een maximaal draagvermogen van 8 kg. Met zijn zwarte afwerking past het product goed op moderne werkplekken. De Z1 Basic biedt een praktische en stabiele montageoplossing voor uw monitor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 75 x 100, 100 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
| EAN | 872767008786 |
| Vendorcode | AEMNT00039A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -15 - 15° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 2,1 kg |
| Hoogte | 410 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaubladdikte (max) | 6 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 100 x 75, 75 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 180° |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Moersleutel meegeleverd | Zeskantsleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief klem | ✓︎ |
| Inclusief moersleutel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 872767008786 |
| Vendorcode | AEMNT00039A |
| Artikelnr | 191972 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Thijs
Eerste review
Frequente koper
Geschreven bij: Arctic Z2 Basic
Geplaatst: 01-02-2026
5 dagen in bezit
Monitor arm
Lastig te stellen
★★★★★★★★★★
M.P.
Eerste review
Geplaatst: 11-01-2026
11 dagen in bezit
Goed Product
Samenstellen is wat lastig, maar daarnaast is het wel een stevig product.
❮
❯
❮
❯