Je bent nog niet ingelogd
Fellowes 8042601 Klem/doorvoer Zwart flat panel bureau steun
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Fellowes 8042601 is een praktische klem/doorvoer steun voor flat panel monitoren. Dit montagesysteem ondersteunt maximaal 3 beeldschermen met een maximale grootte van 30 inch per monitor. Met een draagvermogen tot 7 kilogram per scherm biedt het product stabiliteit en flexibiliteit op uw bureau. De steun is compatibel met VESA-montagestandaarden van 75 x 75 en 100 x 100 millimeter, wat aansluit op de meeste moderne monitors. Het zwarte design past goed bij standaard kantoorapparatuur en helpt de werkplek overzichtelijk te houden. Ideaal voor gebruikers die hun bureaublad willen optimaliseren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fellowes |
| Beeldschermen (max) | 3 x |
| Beeldformaat (max) | 30 inch |
| Draagvermogen (max) | 7 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2017 |
| EAN | 4019518043900 |
| Vendorcode | 8042601 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Pan bereik | 0 - 180° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FIRA International |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal armen | 3 |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 155 - 435 mm |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✓︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 30 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 1275 mm |
| Diepte | 141 mm |
| Gewicht | 6,32 kg |
| Hoogte | 924 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 3 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaubladdikte (max) | 8,5 cm |
| Bureaubladdikte (min) | 1 cm |
| Geschikt voor tv | ✖︎ |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 7 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Verlengarm (max) | 70,5 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem/doorvoertule |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB 3.0 (3.1 Gen 1)-poorten | 2 |
| Ingebouwde USB-hub | ✓︎ |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Draagvermogen (max) | 7 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4019518043900 |
| Vendorcode | 8042601 |
| Artikelnr | 210166 |
| Merk | Fellowes |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Armmeter in drievoudige monitor van platina-serie
- -Extremely veelzijdige monitorarm voor twee monitoren naast elkaar
- Maximaliseert de beschikbare ruimte op het bureau en de optimale kijkhoek vermindert oog-, nek- en schouderpijn
-Volledig instelbare arm met gasveertechnologie voor gemeenschappelijk schermgebruik en collaboratieve werkzaamheden
-360 ° rotatie
- Elke arm kan monitoren tot 9 kg of 76,2 cm / 30 inch bevatten
-Met 2 USB-poorten op de basis om verschillende apparaten aan te sluiten
- Intuïtief kabelbeheer brengt orde op de werkplek
-Gemakkelijke montage via een terminal of de kabelwartel
-VESA-normen: 75x75 mm en 100x100 mm
Rotatie: 360 °
Helling: -15 ° ~ 85 °
Breedte: max. 1346,2 mm
Diepte: max. 673,1 mm
Hoogte: max. 400 mm
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯