Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0043 32" Klem/doorvoer Aluminium flat panel bureau steun.
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
6x
De LogiLink BP0043 is een aluminium bureausteuning ontworpen voor het ergonomisch plaatsen van monitoren op uw werkplek. Dit model ondersteunt maximaal twee beeldschermen met een schermdiagonaal tot 32 inch en een maximaal draaggewicht van 9 kilogram per monitor. De steun is compatibel met VESA-montagepatronen van 75x75 en 100x100 millimeter, wat zorgt voor flexibiliteit bij verschillende monitormodellen. Met zijn grijze kleurafwerking past het elegant in moderne kantooromgevingen en helpt het bij het optimaliseren van uw bureauwerkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
| EAN | 4052792046489 |
| Vendorcode | BP0043 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -90 - 90° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 90° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 1100 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 670 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor tv | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem/doorvoer |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief klem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792046489 |
| Vendorcode | BP0043 |
| Artikelnr | 211016 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Geschikt voor 13-32 "LCD-, LED-, pc- en tv-monitoren
- Draagvermogen van elke arm: Max. 9 kg / 19.8 lbs
- Montagewijze: Tilt -90°/+90°, draaibaar -90°/+90°, niveau-aanpassing -90°/+90°
- VESA-compatibiliteit: 75x75, 100x100
- Met gasveer
- Elegant aluminium ontwerp
- Voor 2 monitoren
- Armlengte: elke 525 mm
Bevestig uw tv en computerschermen rechtstreeks op het bureau. Op deze manier kunt u uw schermen gebruiken met volledige bewegingsvrijheid en kantelen, draaien of draaien zoals u wilt.
- Draagvermogen van elke arm: Max. 9 kg / 19.8 lbs
- Montagewijze: Tilt -90°/+90°, draaibaar -90°/+90°, niveau-aanpassing -90°/+90°
- VESA-compatibiliteit: 75x75, 100x100
- Met gasveer
- Elegant aluminium ontwerp
- Voor 2 monitoren
- Armlengte: elke 525 mm
Bevestig uw tv en computerschermen rechtstreeks op het bureau. Op deze manier kunt u uw schermen gebruiken met volledige bewegingsvrijheid en kantelen, draaien of draaien zoals u wilt.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯