Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0045 32' Dual Monitor Desk Stand
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
9x
De LogiLink BP0045 32 inch Dual Monitor Desk Stand is een praktische bureausteun voor het organiseren van je werkplek. Dit model biedt ondersteuning voor twee monitoren met een maximale schermdiagonaal van 32 inch per display. Met een maximaal draagvermogen van 8 kg per arm beschikt de standaard over VESA-compatibiliteit voor zowel 75x75 als 100x100 montagepatronen. Verkrijgbaar in grijs of zwart, biedt deze monitor stand ruimtebesparende ergonomische positionering op je bureau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
| EAN | 4052792046502 |
| Vendorcode | BP0045 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 180° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 913 mm |
| Breedte van de standaard | 39 cm |
| Diepte | 280 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 280 mm |
| Diepte van de standaard | 28 cm |
| Hoogte | 465 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Doorvoer |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792046502 |
| Vendorcode | BP0045 |
| Artikelnr | 211017 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Met de monitorstandaard kunt u uw monitoren op het bureau plaatsen, zonder grote montage. Op deze manier kunt u de monitoren met de standaard naar elke gewenste positie schuiven. Gebruik uw schermen met volledige bewegingsvrijheid en kantel, draai of roteer het zoals u wilt.
Toon meer
Vergelijkbare producten