Je bent nog niet ingelogd
Manhattan 461566 32" Klem Zwart flat panel bureau steun
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
Manhattan 461566 is een sterke monitorsteun ontworpen voor bureaus, geschikt voor maximaal 4 beeldschermen van elk tot 32 inch. Deze zwarte flatpanel-steun ondersteunt een totaal draagvermogen van 32 kg en is compatibel met VESA-montagestandaarden van 75x75 en 100x100 mm. De steun biedt een efficiënte oplossing voor het organiseren van meerdere monitoren op je werkplek, waardoor je beschikbare bureauruimte optimaal wordt benut. Ideaal voor professionele omgevingen waar multiscreensetups nodig zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Manhattan |
| Beeldschermen (max) | 4 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 32 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
| EAN | 766623461566 |
| Vendorcode | 461566 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 798 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Gewicht | 7,73 kg |
| Hoogte | 988 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 4 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 32 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief klem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 766623461566 |
| Vendorcode | 461566 |
| Artikelnr | 234518 |
| Merk | Manhattan |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯