Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0097 monitor arm 32"
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
20x
De LogiLink BP0097 monitor arm is een robuuste bureausteun ontworpen voor monitoren tot 32 inch. Met een maximaal draagvermogen van 8 kilogram biedt deze arm stabiele ondersteuning voor uw beeldscherm. De montagearm is voorzien van VESA-compatibiliteit in de formaten 75x75 en 100x100 millimeter, wat hem geschikt maakt voor een breed scala aan moderne monitoren. Het zwarte design past gemakkelijk in elke werkplek. Deze bureausterun optimaliseert uw werkruimte door het beeldscherm op de gewenste hoogte en hoek in te stellen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
| EAN | 4052792060010 |
| Vendorcode | BP0097 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal armen | 1 |
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 517 mm |
| Hoogte | 498 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaubladdikte (max) | 8,5 cm |
| Bureaubladdikte (min) | 1 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Verlengarm (max) | 39 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792060010 |
| Vendorcode | BP0097 |
| Artikelnr | 287371 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯