Je bent nog niet ingelogd
Equip 650133 monitorarm Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Equip 650133 monitorarm in zwart is een praktische bureausteunen voor het ergonomisch positioneren van uw schermen. Deze monitorarm ondersteunt tot twee monitors met een maximale schermdiagonaal van 32 inch per scherm. Met een maximaal draagvermogen van 18 kilogram per arm biedt het stabiele ondersteuning. De arm is compatibel met VESA-montagestandaarden van 75x75 en 100x100, wat flexibiliteit biedt bij de installatie. Door de zwarte afwerking integreert het stijlvol in elke werkplek, terwijl het ruimte bespaart en een beter zichtcomfort mogelijk maakt voor dagelijks computergebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 18 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
| EAN | 4015867225370 |
| Vendorcode | 650133 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -35 - 35° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 123 mm |
| Diepte | 715 mm |
| Gewicht | 4,8 kg |
| Hoogte | 940 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Type hoogteverstelling | Gastrekveer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 9 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 18 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867225370 |
| Vendorcode | 650133 |
| Artikelnr | 309810 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
