Je bent nog niet ingelogd
Ergotron Neo Flex 25" Dual Monitor Standaard Zwart 33-396-085
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Ergotron Neo Flex 25" Dual Monitor Standaard is een robuuste en flexibele oplossing voor het monteren van twee beeldschermen tot 24,5 inch. Met een draagvermogen van 6,4 kg per scherm en ondersteuning voor VESA-montage 75x75 en 100x100, biedt deze standaard een stabiele en aanpasbare opstelling voor uw werkplek. De zwarte afwerking past in diverse kantooromgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ergotron |
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Beeldformaat (max) | 24.5 inch |
| Draagvermogen (max) | 6.4 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 698833043440 |
| Vendorcode | 33-396-085 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pan bereik | 0 - 360° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 - 127 mm |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 24.5 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 7,2 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 8,3 kg (18.3 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsstandaard | VESA |
| Lift | 12,7 cm |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor schermmaten | 22" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 6.4 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 620 x 224 x 426 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 698833043440 |
| Vendorcode | 33-396-085 |
| Artikelnr | 777502 |
| Merk | Ergotron |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Neo-Flex® Dual Monitor Standaard
Verbeter het comfort en de ergonomie met de vriendelijk geprijsde Neo-Flex Dual Monitor Stand. Hiermee kun je direct de hoogte van je beeldschermen instellen voor de meest comfortabele weergave. Met een lichte aanraking kun je schermen tot 13 cm omhoog of omlaag bewegen. Dankzij lagers in de voet kun de schermen eenvoudig kantelen om informatie te delen. Door de mogelijkheid de schermen 360 graden te draaien kun je altijd de optimale kijkhoek vinden.
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Alexander Jansseune
Eerste review
Geplaatst: 07-05-2026
6 dagen in bezit
Ergotron Neoflex
Ergotron Neoflex is a stable and sturdy tabletop Dual Screen Support. Its appealing and slides easily over the desk thanks to tiny rollers. I love it.
❮
❯
❮
❯