Lanberg WF10-2304-10B rack 4U Wandrek Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
9x
De Lanberg WF10-2304-10B is een robuust 4U wandrek van 10 inch, ideaal voor het organiseren en beschermen van uw elektronische apparatuur. Met een gesloten frame, een hoogte van 247 mm, breedte van 280 mm en diepte van 310 mm, biedt dit wandrek een compacte en veilige oplossing voor uw behuizingsbehoeften. Het zwarte ontwerp past in de meeste kantoor- en thuisomgevingen. Dit product is een praktische keuze voor het opbergen en beschermen van uw waardevolle apparatuur.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Lanberg
Rack Units4 U
Maat Rack10"
Frame typeGesloten
Hoogte247 mm
Breedte280 mm
Diepte310 mm
Gewicht4500 gram
Kleur ProductZwart
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
EAN5901969416893
VendorcodeWF10-2304-10B
Garantie24 maanden
Toon meer
38,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
Frame type Gesloten
Kleur Product Zwart
Materiaal Staal
Soort Wandrek
Energie
AC-ingangsspanning 230 V
Gewicht en omvang
Breedte 280 mm
Diepte 310 mm
Gewicht 4500 gram
Hoogte 247 mm
Inbouwdiepte (max) 23,8 cm
Inhoud van de verpakking
Moeren inbegrepen✓︎
Kenmerken
Maat Rack 10"