Lanberg WF10-2306-00S rack 6U Wandrek Grijs
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
De Lanberg WF10-2306-00S is een 6U wandrek van 10 inch in een gesloten grijs frame. Met een hoogte van 336 mm, breedte van 280 mm en diepte van 238 mm biedt dit compacte rack voldoende ruimte voor verschillende apparatuur. Het robuuste ontwerp met een gewicht van 5450 gram maakt dit rack geschikt voor installatie aan de wand in thuiskantoren of kleine serverruimtes.
Merk Lanberg
Rack Units6 U
Maat Rack10"
Frame typeGesloten
Hoogte336 mm
Breedte280 mm
Diepte238 mm
Gewicht5450 gram
Kleur ProductGrijs
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
EAN5901969429459
VendorcodeWF10-2306-00S
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificering ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, IEC297-2:1982
Design
Frame type Gesloten
Water-/Stofdicht IP20
Kleur Product Grijs
Materiaal Metaal
Soort Wandrek
Gewicht en omvang
Breedte 280 mm
Diepte 238 mm
Gewicht 5450 gram
Hoogte 336 mm
Kenmerken
Maat Rack 10"