Je bent nog niet ingelogd
Digitus DN-49202-SET rack Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Digitus DN-49202-SET is een robuuste 19-inch rack met 7 eenheden (U) in een gesloten frame. Met afmetingen van 370 mm (H) x 540 mm (B) x 400 mm (D) en een gewicht van 11,5 kg, biedt dit rack een praktische oplossing voor het organiseren en beschermen van elektronische apparatuur in uw kantoor of bedrijf. De grijze kleur past goed in verschillende omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| Rack Units | 7 U |
| Maat Rack | 19" |
| Frame type | Gesloten |
| Hoogte | 370 mm |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Gewicht | 11500 gram |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 4016032499596 |
| Vendorcode | DN-49202-SET |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Deur openingshoek | 200° |
| Frame type | Gesloten |
| Water-/Stofdicht | IP20 |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Rekrails | ✓︎ |
| Soort | Wandrek |
| Koeling | Passief |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare diepte | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Gewicht | 11500 gram |
| Hoogte | 370 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Achterdeurconstructie | Staal |
| Achterdeurstijl | Blind |
| Maat Rack | 19" |
| Verstelbare montagerails | ✓︎ |
| Voordeurstijl | Glazen deur |
| Zijpaneelconstructie | Staal |
| Zijpaneelstijl | Blind |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 7 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 60 Kg |
| Sleutelsleuf | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032499596 |
| Vendorcode | DN-49202-SET |
| Artikelnr | 972920 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯