Je bent nog niet ingelogd
Lanberg WF10-2306-00B rack 6U Wandrek Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
Het Lanberg WF10-2306-00B is een compacte wandmonteerbare rack behuizing met een capaciteit van 6 rack units. Dit 10-inch rack biedt een praktische oplossing voor het organiseren van netwerkuitrusting in beperkte ruimten. Met afmetingen van 336 x 280 x 238 millimeter en een gewicht van ongeveer 5,5 kilogram is het ontwerp efficiënt en stevig uitgevoerd. De zwarte afwerking geeft een professionele uitstraling. Dit wandrek is geschikt voor het installeren van diverse 10-inch uitrustingcomponenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rack Units | 6 U |
| Maat Rack | 10" |
| Hoogte | 336 mm |
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 238 mm |
| Gewicht | 5450 gram |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 5901969429442 |
| Vendorcode | WF10-2306-00B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, IEC297-2:1982 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Water-/Stofdicht | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Wandrek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 238 mm |
| Gewicht | 5450 gram |
| Hoogte | 336 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 10" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 6 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 20 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969429442 |
| Vendorcode | WF10-2306-00B |
| Artikelnr | 975912 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯