Lanberg WF10-2306-00B rack 6U Wandrek Zwart
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Merk Lanberg
Rack Units6 U
Maat Rack10"
Hoogte336 mm
Breedte280 mm
Diepte238 mm
Gewicht5450 gram
Kleur ProductZwart
Verkrijgbaar sindsFebruari 2026
EAN5901969429442
VendorcodeWF10-2306-00B
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificering ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, IEC297-2:1982
Design
Water-/Stofdicht IP20
Kleur Product Zwart
Materiaal Metaal
Soort Wandrek
Gewicht en omvang
Breedte 280 mm
Diepte 238 mm
Gewicht 5450 gram
Hoogte 336 mm
Kenmerken
Maat Rack 10"