Je bent nog niet ingelogd
Lanberg WF11-3306-10S rack 6U Wandrek Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Lanberg WF11-3306-10S is een compact wandrek voor professionele en thuisgebruik. Dit gesloten 6U-rek heeft afmetingen van 370x300x300mm en is specifiek ontworpen voor 10-inch apparatuur. Met een gewicht van 8,2 kg biedt het wandrek robuuste stabiliteit en efficiënte ruimtebenutting. Het grijze design past in elke serverruimte of werkruimte. Ideaal voor organisatie en bescherming van netwerkequipment in beperkte ruimtes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rack Units | 6 U |
| Maat Rack | 10" |
| Frame type | Gesloten |
| Hoogte | 370 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Gewicht | 8200 gram |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 5901969441611 |
| Vendorcode | WF11-3306-10S |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ANSI/EIA RS-310-D, IEC297-2:1982, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Deur openingshoek | 215° |
| Frame type | Gesloten |
| Water-/Stofdicht | IP20 |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Gehard glas, Staal |
| Rekrails | ✓︎ |
| Soort | Wandrek |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Gewicht | 8200 gram |
| Hoogte | 370 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zijpanelen inbegrepen | ✓︎ |
| Maat Rack | 10" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 6 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 30 Kg |
| Sleutelsleuf | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aardingsset | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969441611 |
| Vendorcode | WF11-3306-10S |
| Artikelnr | 975920 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯