Je bent nog niet ingelogd
Digitus DN-37114 rack
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Digitus DN-37114 is een gesloten 19 inch netwerkrek met een capaciteit van 16 U. Met afmetingen van 785 mm hoogte, 600 mm breedte en 600 mm diepte biedt dit rek voldoende ruimte voor apparatuurmontage. Het grijze frame heeft een stabiel gewicht van ongeveer 27 kg. Dit compacte rek is geschikt voor kleinere serveromgevingen en kantooromgevingen waar ruimte beperkt is. Het gesloten ontwerp zorgt voor professionele presentatie en bescherming van geïnstalleerde apparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| Rack Units | 16 U |
| Maat Rack | 19" |
| Frame type | Gesloten |
| Hoogte | 785 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 26900 gram |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4016032488675 |
| Vendorcode | DN-37114 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Deur openingshoek | 230° |
| Frame type | Gesloten |
| Water-/Stofdicht | IP20 |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Glas, Staal |
| Rekrails | ✓︎ |
| Soort | Wandrek |
| Koeling | Actief |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 26900 gram |
| Hoogte | 785 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Achterdeurconstructie | Staal |
| Achterdeurstijl | Blind |
| Afneembare achterdeur | ✓︎ |
| Afneembare voordeur | ✓︎ |
| Zijpanelen inbegrepen | ✓︎ |
| Maat Rack | 19" |
| Montage vereist | ✓︎ |
| Vergrendelingspunten | 1 |
| Voordeurstijl | Glazen deur |
| Zijpaneelconstructie | Staal |
| Zijpaneelstijl | Blind |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 16 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 60 Kg |
| Sleutelsleuf | ✓︎ |
| Verwijderbare zijpanelen | ✓︎ |
| Voorgemonteerd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aardingsset | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032488675 |
| Vendorcode | DN-37114 |
| Artikelnr | 977387 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯