Je bent nog niet ingelogd
Digitus DN-37115 rack
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Digitus DN-37115 rack is een gesloten 19-inch behuizing ontworpen voor professionele netwerkinstallaties. Met een capaciteit van 16 U biedt het voldoende ruimte voor server- en netwerkequipment. De compacte afmetingen van 785 x 600 x 600 mm maken het geschikt voor verschillende ruimten, terwijl het zwarte frame een modern en professioneel uiterlijk garandeert. Met een gewicht van ongeveer 27 kg biedt deze robuuste rack een stabiele basis voor uw IT-infrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| Rack Units | 16 U |
| Maat Rack | 19" |
| Frame type | Gesloten |
| Hoogte | 785 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 26900 gram |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4016032488682 |
| Vendorcode | DN-37115 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Deur openingshoek | 230° |
| Frame type | Gesloten |
| Water-/Stofdicht | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Glas, Staal |
| Rekrails | ✓︎ |
| Soort | Wandrek |
| Koeling | Actief |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 26900 gram |
| Hoogte | 785 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Achterdeurconstructie | Staal |
| Achterdeurstijl | Blind |
| Afneembare achterdeur | ✓︎ |
| Afneembare voordeur | ✓︎ |
| Zijpanelen inbegrepen | ✓︎ |
| Maat Rack | 19" |
| Montage vereist | ✓︎ |
| Vergrendelingspunten | 1 |
| Voordeurstijl | Glazen deur |
| Zijpaneelconstructie | Staal |
| Zijpaneelstijl | Blind |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 16 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 60 Kg |
| Sleutelsleuf | ✓︎ |
| Verwijderbare zijpanelen | ✓︎ |
| Voorgemonteerd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aardingsset | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032488682 |
| Vendorcode | DN-37115 |
| Artikelnr | 977388 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯