Je bent nog niet ingelogd
Digitus 20U 19" Wall Mounting Cabinet 600x560 mm
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
De Digitus 20U 19" Wall Mounting Cabinet 600x560 mm is een robuuste en compacte wandmontage kast uit de productgroep Behuizingen. Met zijn 20 rack units biedt hij voldoende ruimte voor het onderbrengen van diverse IT-apparatuur. De gesloten constructie beschermt de inhoud tegen stof en ongewenste toegang. Dankzij de standaard 19-inch formaat en afmetingen van 600 x 560 mm is deze kast flexibel inzetbaar in verschillende omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Assmann |
| Rack Units | 20 U |
| Maat Rack | 19" |
| Frame type | Gesloten |
| Hoogte | 998 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 4016032205975 |
| Vendorcode | DN-19 20U-6/6 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frame type | Gesloten |
| Water-/Stofdicht | IP20 |
| Kleur Product | Grijs |
| Soort | Wandrek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 998 mm |
| Verpakkingsvolume | 442780 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zijpanelen inbegrepen | ✓︎ |
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 94032080 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (B x D x H) | 600 x 560 x 980 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 20 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 100 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032205975 |
| Vendorcode | DN-19 20U-6/6 |
| Artikelnr | 986692 |
| Merk | Assmann |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯