Je bent nog niet ingelogd
3M PF490W3E Randloze privacyfilter voor schermen 124,5 cm (49")
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De 3M PF490W3E randloze privacyfilter biedt een efficiënte oplossing voor 49-inch monitoren. Met zijn glanzend/matte oppervlak en blauwlichtfilter vermindert het oogvermoeidheid en beschermt het gevoelige informatie tegen ongewenste inkijk. Deze krasbestendige filter is eenvoudig te installeren en te verwijderen, waardoor uw scherm optimaal beveiligd blijft.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Monitor |
| Scherm Diagonaal | 49.0 inch (124.5cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| EAN | 51128011072 |
| Vendorcode | 7100254648 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 49.0 inch (124.5cm) |
| Widescreen | ✓︎ |
| Schermverhouding | 32:9 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toepassing | Monitor |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Privacyfilter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 1212 x 343 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 1212 mm |
| Gewicht | 260,36202038 g |
| Hoogte | 343 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Duurzame schermbeschermer | ✓︎ |
| Filterfuncties display | Antireflectie, Privacy |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Maximale schermgrootte | 124,5 cm (49") |
| Oriëntatie privacy-filter | Landschap |
| Vermindert blauwe licht tot | 35 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 51128011072 |
| Vendorcode | 7100254648 |
| Artikelnr | 1019916 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten