Je bent nog niet ingelogd
Kensington 626459 schermfilter Randloze privacyfilter voor schermen
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Kensington 626459 schermfilter is een randloze privacyfilter speciaal ontworpen voor laptopschermen van 13.3 inch. Dit filter combineert privacybescherming met extra functies voor uw schermgebruik. Het beschikt over een blauwe lichtfilter die helpt bij vermoeidheid van de ogen tijdens langdurig werken. De schermfilter is verkrijgbaar met een glanzende of matte afwerking, zodat u de optie kunt kiezen die het beste bij uw voorkeur aansluit. Het randloze ontwerp zorgt voor een schoon en modern uiterlijk aan uw laptop.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 13.3 inch (33.8cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 4049793057583 |
| Vendorcode | 626459 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 13.3 inch (33.8cm) |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toepassing | Laptop |
| Type product | Privacyfilter |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | -6 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4049793057583 |
| Vendorcode | 626459 |
| Artikelnr | 1037585 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯